Popis koncerata 18.HGF-a:
(download sheme svih događaja)

06.03. ZAGREB –  HARD PLACE –> Seven Mouldy Figs (Zagreb)
Lefty Mice (ZG), Bjuz (ZG), Popcorn Crew (ZG), Mnogi drugi (ZG), Seven Mouldy Figs (ZG), Zvonimr Varga (ZG)

07.03. RIJEKA – KLUB –> Officer Down (Rijeka)
Balathon (RI), Officer Down (RI), Risen to Reclaim (RI), Elm Street Escape (PU), Vaanka Schkvare (Labin)

12.03. ČAKOVEC – POODROOM
Alchemy Queen (ČK), Feuacid (ČK), Supermarket (VŽ), Media Stres (ČK)
napomena: proglašenje pobjednika obe čakovečke večeri biti će 26.03.

13.03. ZAGREB –HARD PLACE –> Altra (ZG)
Listopad (ZG), Altra (ZG), K.I.P. (ZG), Perle (ZG)
gosti: VIKEND-REVOLUCIJA
INTRO – radionica o autorskom pravu za mlade glazbenike vol. 3

15.03. KARLOVAC – MALA SCENA –> Soul Radio (KA)
Udriground (DugaResa), Absortick (KA), Soul Radio (KA), Eclipse of Time (KA)
gosti: PIŠTOLJ NA GUMENE METKE

20.03. ZAGREB – HARD PLACE–> F5 (ZG)
Batistuta (ZG), Pravica (Oroslavje), 4toEnergize (ZG), F5 (ZG), Post-Coital Silence (ZG)

22.03. ŽUPANJA – MKC –> Gunslinger’s Bride (ŽU)
Underborn (SB), Gunslinger’s Bride (ŽU), Sinapsa (ŽU), Greentooth (ŽU)
gosti: SHEITANS

26.03. ČAKOVEC – PODROOM > Helika (ZG)
Genova (ČK), Sagan (VŽ), Helika (ZG), Black Night (Lepoglava)

27.03. ZAGREB – HARD PLACE> Goatfish (ZG)
Penny Lane (Zg/Ka/St/Du), Ectasy (ZG), Goatfish (ZG), Dora Maar (ZG), Rock sirena (ZG)

28.03. PAZIN – MAGNUS > Udav (PU)
Bendover (PU), LightLighters (PU), Udav (PU), Mortal Divinity (PU), ovRHa (PU)

29.03. ZABOK – REGENERATOR (HGF HC Festival – Trough the Walls) > Sabria (SK)
Distance Or Die (ZG), Sabria (SK), Blekaut (ZG)

03.04. ZABOK – REGENERATOR (HGF Punk Festival – Pun k…c Regeneratora) > Ministarstvo Napada (ZG)
Ministarstvo Napada (ZG), Biciklić (ZG), Rektalni Front (ZG), Ljeto u Bitoli (ZG)
gosti: FONIJA
& CULTURE DEVELOPMENT

03.04. ŠIBENIK – AZIMUT  Scarlet Notes (ZD)
022 sibinicum munimentum (ŠI), Devils & Dust (ZD), Scarlet Notes (ZD), The Crook (ZD), Shewa (Sinj), Merkur (Kaštela)

05.04. ZABOK – REGENERATOR (HGF Metal Festival – Metal Resurection) > Decomposing Entity (ZG)
Balmora (SK), Decomposing Entity (ZG), Soundbringer (ZG), Tri Kapi Krvi (KR)
gosti: VIOLATE
& INCITER

11.04. SISAK – SKWHAT
Dusty Hats (Ivanić Grad), Bend bitange  (Ivanić Grad), Ugovor s vragom (SK), Mortar (SK), Džek Fenjer (SK)
napomena: proglašenje pobjednika obe sisačke večeri biti će 12.04.

12.04.  SISAK – SKWHAT –> Rolin Humes (SK)
Bekslep (SK), Ink4u (Kutina), Rusti (Kutina), Essai (SK), Rolin Humes (ZG/SK)

18.04. OSIJEK – EPIC –> Hysteria (OS)
Zed’s Fist (Belišće), Begbie (Belišće), Hellhound B.B. (OS), Garage in july (OS), InFormation (OS), Hysteria (OS)

26.04. ZAGREB – Route 66 –Večer Radio Studenta –> Kvar (ZG)

29.04. SPLIT – KOCKA
Samo u papru (Kaštela), Hladan tuš (ST), Hit Hoffner (Makarska, ST), Ajlend (Hvar), Riffovski (ST)

30.04. SPLIT – KOCKA –> Film Noir (ST)
Electric Feel (ST), Film Noir (ST), Gardanel (ST), vis Plavi Jadran (ST), Kid Bronson (Metković/Op.)

02.05. ZABOK – TERASA POLANOVIĆ (HGF Festival kantautora – Zvučna slika) –> Miki Solus (ZG)
Sanjin Banić Bane (Rovinj), Ivana Bastašić (Jastrebarsko), Ivanjuška Duraček (ZG), Billie Goat (ST), Miki Solus (ZG)

06.05. ZAGREB – VINTAGE INDUSTRIAL BAR
13.05. ZAGREB – VINTAGE INDUSTRIAL BAR
20.05. ZAGREB – VINTAGE INDUSTRIAL BAR
27.05. ZAGREB – VINTAGE INDUSTRIAL BAR
30.05. ZABOK – REGENERATOR
03.06. ZAGREB – VINTAGE INDUSTRIAL BAR

Ostali finalisti:

4. Festival labinskih bendova – Labin: Elyn Porter
7. Demo festival Zaprešić: Abnor Malan (ZG)